Angielski Bydgoszcz

O szkole British English

Szkoła Języka Angielskiego BRITISH ENGLISH w Bydgoszczy – nauka angielskiego odbywa się pod kierunkiem nauczycieli – pasjonatów tego języka.

Wysoko wykwalifikowani lektorzy posiadają zarówno tytuł magistra filologii angielskiej jak i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego gwarantujące jego wysoką jakość.

Wyróżnia nas znakomita wymowa, tzw. British English, którą posługują się rodowici Anglicy. Nauka języka angielskiego w naszej szkole sprawi, że wyjeżdżając na Wyspy Brytyjskie nie będziesz miał najmniejszego problemu ze zrozumieniem ich mieszkańców

Szkoła Języka Angielskiego British English wymaga od lektorów regularnego podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach prowadzonych przez metodyków m.in. Oxford University Press, Pearson Longman, Macmillan co powoduje, że nauka języka angielskiego odbywa się na wysokim poziomie nauczania.

Kładziemy nacisk na kształcenie sprawności mówienia przy równoczesnym rozwijaniu pozostałych umiejętności: pisania, słuchania i czytania.

Metody i techniki nauki angielskiego w naszej szkole dostosowywane są do Twoich indywidualnych potrzeb. Szkoła Języka Angielskiego British English w Bydgoszczy pozwala wybrać kiedy i jak długo chcesz się uczyć.

© British English Bydgoszcz